Miła atmosfera między społecznością.
Wątki i posty które są na temat.
Promujemy nasze forum.
Jeszcze nigdy nie byłeś na takim forum.
|
Tematy |
Odpowiedzi |
Wyświetlone |
Ostatni Post |
|---|---|---|---|
|
smycze reklamowe, sprawdzony sklep ?
|
10 |
0 |
Fiszerrr |
|
gadżety reklamowe, dobry sklep ?
|
9 |
0 |
Emuuu22 |
|
długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
8 |
0 |
labuh |
|
gadżety reklamowe, dobry sklep ?
|
8 |
0 |
Polaczek90 |
|
smycze reklamowe, sprawdzony sklep ?
|
6 |
0 |
labuh |
|
długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
5 |
0 |
benia |
|
blog o nieruchomościach, znacie ?
|
7 |
0 |
Wraczki333 |
|
portal kobiecy, gdzie ?
|
5 |
0 |
Miki |
|
Kominek gazowy w Krakowie, sklep online ?
|
6 |
0 |
hubertus |
|
prezent na każdą okazję, gdzie ?
|
8 |
0 |
Adam 105 |
|
prezent dla niej na każdą okazję, znacie blog ?
|
6 |
0 |
Złoty |
|
prezent dla niego na każdą okazję, który blog ?
|
5 |
0 |
Grabow12 |
|
produkty reklamowe, opinie
|
10 |
0 |
Czarek |
|
długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
10 |
0 |
pawel253 |
|
długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
10 |
0 |
Nowa
|
|
gadżety reklamowe, dobry sklep ?
|
10 |
0 |
Mnert67 |
|
smycze reklamowe, sprawdzony sklep ?
|
6 |
0 |
czdeRRR |
|
gadżety reklamowe, dobry sklep ?
|
5 |
0 |
Grabow12 |
|
smycze reklamowe, sprawdzony sklep ?
|
5 |
0 |
Warren1987 |
|
tanie produkty reklamowe ??
|
6 |
0 |
mazi1991 |
|
Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym w Krakowie, jaki sklep ?
|
9 |
0 |
Miki |
|
Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym w Krakowie, sklep online ?
|
7 |
0 |
Madzia |
|
odkamienianie wymiennika ciepła w Krakowie, polecicie ?
|
8 |
0 |
tigra32 |
|
tanie leżaki reklamowe, opinie
|
10 |
0 |
Ymooo2 |
|
De Dietrich Kraków, dobra firma ?
|
7 |
0 |
Marioleczka |
|
naprawa kotłów De Dietrich w Krakowie, dobra firma ?
|
9 |
0 |
Kleooo6 |
|
długopisy reklamowe, jaki sklep ?
|
10 |
0 |
Aliner56 |
|
gadżety reklamowe z nadrukiem, sklep online ?
|
9 |
0 |
sertus |
|
Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym w Krakowie, jaki sklep ?
|
7 |
0 |
kadajo |
|
Wkłady kominkowe z płaszczem wodnym w Krakowie, sklep online ?
|
6 |
0 |
maniek |
Zgadzam się. Jedyny minus tych niezależnych miejsc to to, że ciężej się tam przebić. Ale jak już się wejdzie, to ludzie tam są mega ciekawi, z różnych środowisk. I co najlepsze – nie jesteś tylko numerkiem w statystyce zasięgu.
Dla mnie to właśnie uczciwe podejście. Lepiej wiedzieć, że coś jest i mieć wybór, niż żyć w złudzeniu, że świat jest tylko barwny. Poza tym – coraz więcej ludzi szuka gdzie rozmawiać bez cenzury online, więc takie platformy będą się rozwijać.
Jeśli ktoś szuka czegoś autentycznego, to serio warto rzucić okiem na te nowe społeczności. Czasem są surowe, ale przynajmniej szczere. I co najważniejsze – to użytkownicy tworzą treść, nie system. Tego najbardziej dziś brakowało.